Jarosław Olczyk

trenerZ wykształcenia magister ekonomii z powołania nauczyciel. Trenuje sztuki walki ponad 20 lat. Posiadacz 4 dana taekwondo i 2 dana kickboxingu. Posiada uprawnienia instruktorskie zarówno w taekwondo jak i kickboxingu wydane przez Ministerstwo Sportu. Zaczynał od kung-fu stylu modliszki, potem doszło taekwondo. Trenował też muay thai i kickboxing. Od 15 lat prowadzi treningi, od 2006 roku w swoim klubie Alien. Przez krótki okres brał udział w zawodach taekwondo i kung fu gdzie startował w formułach semi, light i full contact. Jego największe zawodnicze osiągnięcia to II miejsce na Mistrzostwach Świata Kung-fu w sandzie (formuła full contact z low kickiem i wyrzuceniami) Perugia rok 2000 i II miejsce na Mistrzostwach Świata Taekwon-do GTF Rimini 2000 r. Wielokrotnie stawał też na podium na Mistrzostwach Polski i Pucharach Polski Taekwon-do w formułach semi i light contact oraz na Mistrzostwach Polski Kung fu sanda.

W swojej karierze wyszkolił już wielu znakomitych zawodników wielu Mistrzów Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, również medalistów Mistrzostw Świata i Europy taekwondo (również złotych) oraz medalistów Mistrzostw Świata i Europy kickboxingu. Alien wielokrotnie na turniejach krajowych zwyciężał medalowe klasyfikacje generalne tak na zawodach taekwondo jak i na kickboxingu co pokazuje klasę klubu i trenera. Od wielu lat nasz trener co roku otrzymuje nagrody z Ministerstwa Sportu za wysokie wyniki szkoleniowe.  Wciąż doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w seminariach i szkoleniach.

 

dominikDominik Urbańczyk

Z wykształcenia ratownik medyczny z powołania nauczyciel.Prawa ręka trenera Jarosława Olczyka. Trenuje sztuki walki od 12 lat. Posiadacz 2 dana taekwondo i 1 kyu kickboxingu. Posiada uprawnienia instruktorskie kickboxingu wydane przez Ministerstwo Sportu. Zaczynał od taekwondo. Trenował też muay thai, kickboxing, aikido, sanda, boks i capoeira wraz z akrobatyką sportową. Od 7 lat prowadzi treningi, od 2006 roku w klubie Alien. Przez krótki okres brał udział w zawodach taekwondo i kickboxingu gdzie startował w formułach semi, light i full contact.Uczestnik wielu szkoleń zawodowych i seminariów. Od 2011 roku jest Prezesem Łódzkiego Okręgowego Związku Kickboxingu.

 

Wiktor Sobiecki

Wiktor-220x300Student Uniwersytetu Łódzkiego. Wychowanek Jarosława Olczyka. Trenuje sztuki walki od 12 lat. Posiada 2 dan w Taekwondo oraz 1 dan w Kickboxingu. W wieku 7 lat zapisał się na Taekwondo. Z czasem zaczął startować w zawodach gdzie zdobywał liczne tytuły Mistrzostw Polski oraz Pucharów Polski w formułach semi i light contact. Sukcesy odnosił także na zagranicznych matach gdzie dwukrotnie stawał na najwyższym podium Mistrzostw Europy juniorów. Swoje starty w Kickboxingu zaczął w 2007r. gdzie od razu sięgnął po złoty medal MP Kadetów. Przez kolejne 3 lata utrzymywał swoją passę sięgając po Tytuł Mistrza Polski Juniorów. Jego największym osiągnięciem jest III miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów (Belgrad 2010) w formule light contact.