Wiktor Sobiecki

 

Wiktor Sobiecki

 

Taekwon-do:

  • Mistrz Europy Juniorów (czarne pasy, walki) – Davos (Szwajcaria) 2006,
  • Mistrz Europy Juniorów (czarne pasy, walki) – Cork (Irlandia) 2008 brąz w układach
  • Mistrz Walii – Cardiff 2007 (czarne pasy)
  • Brąz na Brithish Open (czarne pasy, walki) – Notthingham 2007,
  • Brąz na Brithish Open(czarne pasy, walki) – Nottingham 2008
  • Mistrz Polski Kadetów – Skawina 2006 (light contact),
  • Mistrz Polski Kadetów-Zawiercie 2007 (semi i light)
  • Puchar Polski Kadetów, trzy złota (semi light, układy) – Iława 2007
  • Złoto na Pucharze Polski Juniorów – Opole 2008 (semi srebro w light),
  • Złoto na Pucharze Polski Juniorów- Opole 2009 (złoto w semi i w light)
  • Brąz na Mistrzostwach Polski Seniorów – Ostróda 2011 (light)

Kickboxing:

  • Mistrz Polski Kadetów – Krynica 2007 (light contact vice w semi, Najlepszy Zawodnik Turnieju)
  • Mistrz Polski Juniorów – Sułkowice 2008 (semi),
  • Mistrz Polski Juniorów-Leszno 2009 (semi srebro w light),
  • Mistrz Polski Juniorów-Bielsko-Biała 2010 (semi brąz w light)
  • Brąz na Mistrzostwach Polski Juniorów Full Contact – Swarzędz 2009
  • Brąz na Pucharze Świata – Innsbruck 2010 (light)
  • Brąz na Mistrzostwach Świata Juniorów – Belgrad 2010 (light)

 

 

Michał Czerwiński

 

Taekwon-do:

  • Mistrz Świata Juniorów – Birmingham 2007 (czarne pasy)
  • Brąz na Mistrzostwach Europy – Davos 2006 (kolorowe pasy)
  • Mistrz Polski Kadetów PUT – Ostróda 2011 (semi i light contact)
  • Mistrz Polski Kadetów ITF – Oleśnica 2011 (semi i light)
  • Mistrz Polski Juniorów ITF – Oleśnica 2012 (semi i light)
  • Vice Mistrz Europy Juniorów – Wieliczka 2012 (semi i light contact)

Kickboxing:

  • Dwa srebra na Polish Open Węgrów 2009
  • Mistrz Polski Kadetów – Leszno 2010 (light contact srebro w semi)
  • Mistrz Polski Kadetów – Bielsko 2011 ( 3 złota,semi light, kick-light)
  • Złoto Mistrzostwa Polski południowej Juniorów light contact Bielsko 2012
  • Mistrz Polski Juniorów Młodszych – Ostrowiec Świętokrzyski 2012 (low kick)
  • Mistrz Polski Juniorów – Leszno 2012 (light contact)
  • Mistrz Polski Juniorów Młodszych – Błaszki 2012 (full contact)
  • II miejsce Otwarty Puchar Polski K-1 Rules – Starachowice 2013
  • Mistrz Polski Juniorów -Ostrów Wielkopolski 2014 (full contact)
  • Brąz  Mistrzostwa Polski Juniorów – Kartuzy (kick light)

 

 

Marcin Czerwiński

 

Taekwon-do:

  • Brąz na Brithish Open – Coventry (Anglia ) 2006 (czarne pasy)
  • Mistrz Polski Kadetów – Skawina 2006 (semi light), Zawiercie 2007 (semi light)
  • Mistrz Polski Juniorów – Ostróda 2008 (semi light), Piotrków 2009 (light)
  • Puchar Polski Kadetów dwa złota (semi i light, srebro w układach) – Iława 2007
  • Złoto Puchar Polski Juniorów – Opole 2008 (semi, srebro w light), Opole 2009 (złoto w light srebro w semi)

Kickboxing:

  • Mistrz Polski Kadetów – Krynica (semi i light)
  • Mistrz Polski Juniorów – Sułkowice (semi srebro w light)
  • 2 srebra na MP Juniorów semi light contact Leszno 2009
  • Vice Mistrz Polski Juniorów full contact Ostrowiec 2011

 

 

Sebastian Boniuk

 

Taekwon-do:

  • Brąz na Mistrzostwach Polski Kadetów – Piotrków 2009(light contact), Ząbkowice Śląskie (semi contact)
  • Złoto Polish Open – Opole 2010 (light)
  • Mistrz Polski Kadetów PUT – Ostróda 2011 (light contact)
  • Vice Mistrz Polski Kadetów ITF – Oleśnica 2011 (light i semi)
  • Vice Mistrz Europy Juniorów – Wieliczka 2012 (light contact)

Kickboxing:

  • Vice Mistrz Polski Kadetów Tarczyn 2009 (light contact)
  • Złoto na Polsh Open – Węgrów 2009 i 2010 (light)
  • Mistrz Polski Kadetów – Leszno 2010 (semi i light contact)
  • Mistrz Polski Kadetów – Bielsko 2011 (3 złota,semi light, kick-light)
  • Srebro i brąz na Pucharze Świata – Rimini 2011 (light contact kadet -52kg brąz/-57kg srebro)
  • Brąz na Mistrzostwach Europy Kadetów – Lignano Sabbiadoro 2011 (light contact -52kg)
  • Brąz Mistrzostwa Polski Juniorów Kick light – 57kg Starachowice 2012
  • Mistrz Polski Juniorów Młodszych – Ostrowiec Świętokrzyski 2012 (low kick)
  • Vice-Mistrz Polski Juniorów – Leszno 2012 (light contact)
  • Mistrz Polski Juniorów Młodszych – Błaszki 2012 (full contact)
  • Brąz na Mistrzostwach Świata Juniorów – Bratysława 2012 (full conatct)
  • Mistrz Polski Juniorów – Brzeziny 2013 (full contact)
  • Mistrz Polski Juniorów – Leszno 2013 (light contact)
  • Brąz na Mistrzostwach Europy Juniorów – Krynica  2013 (full contact)
  • Brąz na Mistrzostwach Polski Juniorów – Kobyłka 2014 (kick light)
  • Srebro na Mistrzostwach Polski Juniorów – Bełchatów 2014 (low kick)
  • Mistrz Polski Juniorów – Ostrów Wielkopolski 2014 (full contact)

 

 

Tomasz Cybulski

 

Taekwon-do:

  • Brąz na Mistrzostwach Świata Juniorów – Birmingham 2007 (czarne pasy)
  • Mistrz Polski Kadetów – Zawiercie 2007 (light srebro w semi),
  • Vice Mistrz -Ostróda 2008(semi light), Piotrków 2009 (light brąz w semi)
  • Mistrz Polski Kadetów – Ząbkowice Śląskie 2010 (light)
  • Złoto na Polish Open – Opole 2010 (light, srebro w semi)
  • Brąz Mistrzostwa Polski Juniorów – Ostróda 2011 (light contact)
  • Mistrz Polski Juniorów ITF – Oleśnica 2011 (light)

Kickboxing:

  • Srebro na Mistrzostwach Polski Kadetów – Sułkowice 2008 (light) Tarczyn 2009 (semi)
  • Dwa brązy na Polish Open Węgrów 2009
  • Brąz na Mistrzostwach Europy Kadetów – Pula 2009 (light contact – 47kg)
  • Dwa złota Polish Open – Węgrów 2010 (light i semi kadeci)
  • Mistrz Polski Kadetów – Leszno 2010 (semi contact brąz w light)

 

 

Bartłomiej Wydra

 

Taekwon-do:

  • Brąz Puchar Polski Juniorów – Opole 2009 (light contact)
  • Złoto Polish Open – Opole 2010 (light)
  • 2 srebra na Mistrzostwach Polski Seniorów – Ostróda 2011 (semi i light)

Kickboxing:

  • Srebro na Mistrzostwach Mazowsza – Węgrów 2009 (light contact)
  • Dwa złota Mistrzostwa Mazowsza – Węgrów 2010 (semi i light)
  • Złoto Puchar Świata – Innsbruck 2010 (light – 79kg)
  • Złoto Polish Open – Węgrów 2010 (full contact juniorzy)
  • Mistrz Polski Juniorów Bielsko – Biała 2010 (semi i light)
  • Vice Mistrz Polski Juniorów Full Contact – Kalisz 2010
  • Vice Mistrz Polski Młodzieżowców – Wysocko Małe 2013 (full contact)
  • Złoto Puchar Świata – Chorwacja (K-1 Rules)
  • Brąz na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców- Głogów 2014 (k-1 Rules)

 

 

Dominika Kaczmarek

 

 Kickboxing:

  • Mistrzyni  Polski Juniorek – Ostrowiec Świętokrzyski 2013 (kick light)
  • Mistrzyni  Polski Juniorek Młodszych – Brzeziny 2013 (full contact)
  • Brąz na Mistrzostwach Europy Juniorów – Krynica  2013 (kick light)
  • Brąz na Mistrzostwach Polski Juniorów – Kobyłka 2014 (kick light)
  • Srebro na Mistrzostwach Polski Juniorów – Bełchatów 2014 (low kick)
  • Brąz na Mistrzostwach Polski Juniorów – Głogów 2014 (k-1 Rules)
  • Vice Mistrz Polski Juniorów – Ostrów Wielkopolski 2014 (full contact)
  • Vice Mistrz Polski Juniorek – Kartuzy 2015 (kick light)
  • Vice Mistrz Polski Juniorek – Ożarów Mazowiecki 2015 (low kick)
  • Mistrzyni Polski Juniorek – Luboń 2015 (full contact)

 

 

Paulina Cybulska

 

Kickboxing:

  • Vice  Mistrzyni  Polski Juniorek – Ostrowiec Świętokrzyski 2013 (kick light)
  • Vice Mistrzyni  Polski Juniorek Młodszych – Brzeziny 2013 (full contact)
  • Brąz na Mistrzostwach Europy Juniorów – Krynica  2013 (full contact)
  • Mistrzyni Polski Juniorek – Ostrów Wielkopolski 2014 (full contact)
  • Vice Mistrz Polski Juniorek – Luboń (full contact)

 Taekwon-do:

  • Mistrzyni Polski Juniorek – Twardogóra (light contact)

 

 

Kacper Małkiewicz

 

Kickboxing:

  • Brąz na Mistrzostwach Polski Kadetów – Bielsko 2012 light contact, brąz semi contact
  • Mistrz Polski Juniorów Młodszych – Brzeziny 2013 (full contact)

 

 

Kamil Głusiński

 

Taekwon-do:

  • Vicemistrz Polski Junior Młodszy – Oleśnica 2012 semi-contact i light-contact
  • Brąz na Mistrzostwach Polski Junior młodszy – Halinów 2013 semi-contact i techniki specjalne
  • Złoto Puchar Polski Junior młodszy – Dolsk 2013 semi-contact
  • Srebro Puchar Polski Junior – Dolsk 2013 techniki specjalne
  • Brąz Mistrzostwa Polski Juniorów – Oleśnica 2014 light contact

Kickboxing:

  • Brąz na Mistrzostwach Polski Południowej Kadetów – Bielsko Biała 2012 semi-contact
  • Mistrz Polski Kadetów – Bielsko Biała 2012 semi-contact
  • Vicemistrz Polski Kadetów – Muszyna 2013 semi-contact
  • 1 miejsce Puchar Polski juniorów – Otwock 2015 (kick light)

 

 

Marcin Saramonowicz

 

Kickboxing:

  • 2 miejsce Puchar Polski Juniorów – Ożarów Maz 2014 (kick light)
  • Brąz Mistrzostwa Polski Juniorów – Luboń 2015 (full contact)
  • 1 miejsce Puchar Polski Seniorów – Otwock (kick light)

 

 

Krzysztof Głąb

 

Taekwon-do:

  • Srebro Mistrzostwa Polski Kadetów – Halinów 2012 (semi contact)

Kickboxing:

  • Mistrz Polski Kadetów – Bielsko Biała 2012 (semi contact)
  • Srebro Puchar Ostrowca Kadetów 2011 (semi)
  • Brąz Mistrzostwa Polski Kadetów UFR – Ciepłowody 2011 (semi, light, techniki sprawnościowe)

 

 

Karolina Kacprzak

 

Taekwon-do:

  • Mistrzyni Polski Kadetek – Zawiercie 2007 (light)
  • Puchar Polski Kadetek złoto (light) srebro (semi) – Iława 2007
  • Złoto Polish Open – Opole 2010 (light)

 

 

Bartłomiej Antczak

 

Taekwon-do:

  • Srebro Mistrzostwa Opolszczyzny – Opole 2007 (light)
  • Srebro Puchar Polski Kadetów – Opole 2008 (light)
  • Srebro Polish Open – Opole 2010 (semi)

Kickboxing:

  • Brąz Mistrzostwa Polski Juniorów – Leszno 2011 semi contact
  • Brąz na Mistrzostwach polski Seniorów – Kurzętnik 2012 semi contact

 

 

Krzysztof Koper

 

Taekwon-do:

  • Brąz na Mistrzostwach Polski Kadetów Tarczyn 2009 (semi contact)
  • Dwa brązy na Polish Open – Węgrów 2010 (semi i light)
  • Mistrz Polski Kadetów – Leszno 2010 (semi contact)
  • Brąz Mistrzostwa Polski Juniorów – Leszno 2011 (semi contact)
  • Brąz na Mistrzostwach Polski Juniorów Full Contact – Ostrowiec 2011

Kickboxing:

  • Złoto na Polish Open – Opole 2010 (light)
  • Srebro Mistrzostwa Polski Juniorów – Ostróda 2011 (light contact )
  • Srebro Mistrzostwa Polski Juniorów ITF – Oleśnica 2012 (light contact)

 

 

Grzegorz Pietrusiak

 

Taekwon-do:

  • Brąz na I Mistrzostwach Polski ITF – Oleśnica 2011 (light)
  • Dwa srebra na Pucharze Polski ITF – Wrocław 2011 (light i semi)

Kickboxing:

  • Złoto na Mistrzostwach Mazowsza – Węgrów 2011 (light)
  • Brąz na Mistrzostwach Mazowsza – Węgrów 2011 (semi)
  • Złoto i brąz na Mistrzostwach Mazowsza – Maków Mazowieckich 2012 (light)

 

 

Sebastian Maćczak

 

Taekwon-do:

  • Srebro Mistrzostwa Polski Kadetów – Ostróda 2008 (light, brąz w semi)
  • Brąz Mistrzostwa Polski Juniorów – Ostróda 2011
  • Vice Mistrz Polski Juniorów ITF – Oleśnica 2011(light)

Kickboxing:

  • Vice mistrz Polski Juniorów – Bielsko-Biała 2010 (semi)

 

 

Adam Studniarek

 

Kickboxing:

  • Vice Mistrz Polski Kadetów kick-light – Bielsko 2012
  • Mistrz Polski Juniorów Młodszych – Brzeziny 2013 (full contact)
  • Brąz Mistrzostwach  Polski Juniorów -Ostrów Wielkopolski 2014 (full contact)

 

 

Jan Biazik

 

Taekwon-do:

  • Srebro na Mistrzostwach Świata Juniorów (kolorowe pasy) – Birmingham 2007